E-Ticaret Paketleri
Menü
Sepetim

Hakkımızda

Aksaray Organize Sanayi Bölgesinde bulunan 2500 m² kapalı alan ve 5000 m² açık alan üzerine kurulu fabrikamızda Nisan 2011 tarihinden bu yana sucuk, salam ve pastırma üretimi yapmaktayız. Köyet, Küme ve Zeynep firmamıza ait tescilli markalardır. Tat Entegre Et Ürünleri olarak geleneksel Türk damak tadına uygun, kaliteyi her şeyden önemli sayan bir yönetim ve bu yönetime bağlı ekip arkadaşlarımızla üretim yapmaktadır.

Ürünlerimizde ithal et kesinlikle kullanmıyoruz. Türk damak tadına uygun yerli besicinin yetirtirmiş olduğu etleri özenle seçiyoruz. Köy Et marka sucuklarımızda %100 dana eti kullanıyoruz.

Köyet sucuklarının kalitesinin temelinde kullanılan etin özenle seçilmesi bulunmaktadır. Bilindiği gibi Türkiye’nin birkaç noktasında yetiştirilen büyükbaş hayvanların etinin lezzeti tartışılmazdır. Bu noktalardan birisi de Aksaray ve çevresidir. Aksaray ve yakın çevresinde yetişen büyükbaş hayvanların etlerinden imal edilen Köyet sucukları geleneksel Türk damak tadına uygun olması nedeniyle oldukça kısa zamanda büyük beğeni kazanmıştır. Köyet sucuklarında %100 yerli dana eti kullanılmaktadır. Kısa zamanda kazanılmış olan kaliteden ödün vermeden uzun yıllar kalitemizi artırarak üretime devam etmek çabası içindeyiz.

Whatsapp Smm Panel bedava takipci mediahizmet instagram takipçi hesap çalma takipci al tiktok takipci MediaHizmet beleş takipçi medya hizmetleri takipci satın al düşmeyen takipçi smm paneli takipci