E-Ticaret Paketleri
Menü
Sepetim

Köyet Blok Kavurma 1 kg

Köyet Blok Kavurma 1 kg
Köyet Blok Kavurma 1 kg
Köyet Blok Kavurma 1 kg
Köyet Blok Kavurma 1 kg
Köyet Blok Kavurma 1 kg
En Taze ve Hızlı Teslimat
İmalattan en taze ürünleri sizler için seçiyor ve paketliyoruz. i Aynı gün kargoya teslim ediyoruz.
900,00TL
  • Stok Durmu: Stoklarımızda
  • Ürün Kodu: 00014


Aksaray Organize Sanayi Bölgesinde bulunan 2500 m² kapalı alan ve 5000 m² açık alan üzerine kurulu fabrikamızda Nisan 2011 tarihinden bu yana sucuk, salam, sosis ve pastırma üretimi yapmaktayız. Tat Entegre Et Ürünleri Tarım Gıda Maden San. Tic. Ltd. Şti. öncelikli olarak 4 ayrı marka ile üretimine başladı. KÖY ET ve KÜME  firmamıza ait tescilli markalardır. Tat Entegre Et ürünleri geleneksel Türk damak tadına uygun, kaliteyi her şeyden önemli sayan bir yönetim ve bu yönetime bağlı ekip arkadaşlarımızla üretim yapmaktadır. 
Ürünlerimizde ithal et kesinlikle kullanmıyoruz. Türk damak tadına uygun yerli besicinin yetirtirmiş olduğu etleri özenle seçiyoruz. Köy Et marka sucuklarımızda %100 dana eti kullanıyoruz.
Köyet sucuklarının kalitesinin temelinde kullanılan etin özenle seçilmesi bulunmaktadır. 
Bilindiği gibi Türkiye’nin birkaç noktasında yetiştirilen büyükbaş hayvanların etlerinin lezzetleri tartışılmazdır. Bu noktadan biride Aksaray ve çevresidir. Aksaray ve yakın çevresinde yeten büyükbaş hayvanların etlerinden imal edilen köyet sucukları geleneksel Türk damak tadına uygun olması nedeniyle oldukça kısa zamanda büyük beğeni kazanmıştır. Köyet sucuklarında %100 yerli dana eti kullanılmaktadır. Kısa zamanda kazanılmış olan kaliteden ödün vermeden uzun yıllar kalitemizi artırarak üretime devam etmek çabası içindeyiz.

HİJYEN BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ

Henüz üretime yeni başlamış olan fabrikamızda kalitenin yanı sıra çok önem verilen ikinci konuda hijyendir. Gıda üretimi yapan bir firma olarak, hijyen kurallarına uyulmasının insan sağlığı açısından taşağı önemi çok iyi biliyoruz. Ayrıca ürünün kalitesini belirleyen önemli unsurlardan biride hijyen olması nedeniyle, kaliteli ürün üretebilmek için hijyen kurallarından asla taviz vermiyoruz. İnsana ve insan sağlığına çok önem veriyoruz. Üretim tesisimizi 7 gün 24 saat web kameralar aracılığı ile müşterilerimize izletmek için sistem kurulum çalışmalarımız devam etmekted

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Teslimat Ücretleri;

100 TL ve üzeri siparişlerinizde teslimat ücretsizdir.

100 TL altı siparişlerinizde teslimat ücretimiz 15,00 TL'dir.

Hafta İçi;

16:00'a kadar gelen siparişler aynı gün kargoya teslim edilmektedir. 16:00 sonrası gelen siparişler ertesi gün kargolanmaktadır.

Hafta Sonu;

11:00'a kadar gelen siparişler aynı gün kargoya teslim edilmektedir. 11:00 sonrası gelen siparişler ilk iş gününde kargolanmaktadır.

Whatsapp Smm Panel bedava takipci mediahizmet instagram takipçi hesap çalma takipci al tiktok takipci MediaHizmet beleş takipçi medya hizmetleri takipci satın al düşmeyen takipçi smm paneli takipci